O značce

Celebrate the citeazen within.

O tom je The Tea Republic. Kdo je citeazen? Každý, kdo pije čaj. Černý, zelený, oolong, červený nebo bílý. Milujeme čaj, hodně ho pijeme a chceme se s vámi o tuto radost podělit.

Společnost The Tea Republic byla založena v Kuala Lumpur v Malajsii v září 2010 se zaměřením na přípravu čajů v tzv. “západním stylu” na rozdíl od slavnostních metod, které jsou populární v asijských kulturách; například v Japonsku, Číně a na Tchaj-wanu.

Po nahlédnutí a porozumění malajsijské čajové kultury a jejích unikátních směsí, uvedla společnost The Tea Republic v červenci 2013 svou vlastní řadu charakteristických čajových směsí.

K dnešnímu dni má našich 31 speciálních čajových směsí své ingredience pocházející hlavně z Malajsie, Číny, Tchaj-wanu, Německa, Srí Lanky, Indie, Jižní Afriky a Jižní Korei.

Naše čaje pochází z etablovaných čajových plantáží a obchodníků z celého světa.

Unikátní čaje z celého světa

K dnešnímu dni má našich 31 speciálních čajových směsí své ingredience pocházející hlavně z Malajsie, Číny, Tchaj-wanu, Německa, Srí Lanky, Indie, Jižní Afriky 
a Jižní Korei.

Jedinečné dárkové balení

Naše produkty jsou vhodné jako dárek pro každou příležitost, pro vaše klienty, zákazníky, přátele a blízké. Každé balení čajů vyniká svým jedinečným designem a pozorností pro detail.

Čajové pyramidy

Čajové pyramidy jsou náš tradiční produkt. Umožňují zákazníkům výběr z charakteristických čajových směsí The Tea Republic. Každá pyramida obsahuje 1 jednorázové organické louhovací sítko sypaných čajových lístků—vhodné pro přípravu cca 300ml čaje.

Mezi naše zákazníky patří